STAR WARS

Jedi Academy

Jedi khights: Jedi Academy

Třetí díl hry Jedi Knights-Jedi Academy od Lucas Arts, se odehrává v době, kdy Academie Jedi vedená Lukem Skywalkerem je v plném proudu.
Kampaň
V kampani hrajete za mladého padawana jménem Jaden Korr. Hra se odehrává deset let po bitvě o endor, tedy po epizodě VI.
Kampaň začíná na planetě YXavin, kde si musíte projít úvodním tréninkem, který má za úkol vás seznámit as typem hry a ve kterém je obsažena většina chytáků, které vás budou provázet po celou hru v mnoha různých podobách.

http://www.kill-more-people.de/images/games/jk2/ja-1.jpg

V průběhu hry si díky zkušenostem budete moci vybírat různé druhy síly, které budou čím dál silnější.. Máte na výběr ze čtyř temných a čtyř světlých.

na konci první části hry budete bojovat se svým přítelem, který se ale obrátil k temné straně. Po tomto souboji příjdete o světelný meč a vyrobíte si svůj, podle svých představ. V následující misi pak budete mít dostatek prostoru abyste si se svým novým mečem zabojovali proti jiným sithům.

Na konci druhé části hry budete stát před rozhodnutím, zda se přidáte k temné straně, nebo zůstanete na světlé straně síly.

Na konci třetí části hry nudete bojovat se samotnou Tavion, a poté s Kylem Katarnem, pokud budete na temné straně síly.

http://www.kill-more-people.de/images/games/jk2/ja-2.jpg

Multiplayer

V multiplayeru můžete hrát za kteroukoliv známou postavu z nabídky, popřípadě i za některou bonusovou, které jsou ke stažení na internetu. Je to docela dobrá řežba. Nevýhody téhle hry je poněkud nestabilní hledí, příliš rozhoupaný obraz, na který si těžko zvykají začátečníci téhle hry a starý engine, který nabízí celou škálu grafických chyb.

Saber dance

Jinak jsou tam docela slušný zbraně, které si určitě zamilujete. Co je na Jedi Academy nejlepčí? Jsou to s přehledem souboje světelnými meči, které jsou pro magory do soubojů jako dělané.

Recenze

Jedi Academy je hodně dobrá hra. Škoda jen, že je tam trochu krátký příběh u kampaně a přáíliš málo změn při rozhodování na jakoustranu síly se dáte. Jinak určitě doporučuji!

Hodnocení: 8 z 10.Poslední komentáře
08.06.2012 09:23:39: Some type of computer without access to the internet is sort of a family fridge without any foodstuf...
13.05.2012 23:37:28: Employment agencies get the job done through making certain that capable applicants are generally ma...
13.05.2012 23:37:28: Employment agencies get the job done through making certain that capable applicants are generally ma...
10.04.2009 18:06:32: zdary hele nemuzes mi poradit ?? mam star wars jedi academy a chci hrat multiplayer jenze kdyz ho ch...
 
Powered by webgarden. Created by Skája Skywalker. Shoultboard by Blueboard. Counter by Toplist Copyright. Jediland.cz