STAR WARS

Literatura

Dědic Impéria

Pět let po Návratu Jediho.

Grand Admiral Thrawn převzal kontrolu nad Imperiální flotilou v letech, která následovala po zničení Hvězdy Smrti a spojil se s tajemným Joruus C'baoth, který je obávaný Mistr Jedi pohlcený temnou stranou síly.

Dědic ImpériaHan a Leia jsou nyní oddáni více jak rok a v okamžiku, kdy příběh začíná Leia je těhotná a očekává dvojčata. Thrawn plánuje zničení Rebélie a znovu zkříšení Císařova Nového Pořádku s pomocí C'baoth's --a za to mu poskytne Hanovi a Leiny děti k převýchově. Dále se čtenáři dozvědí, že Luke Skywalker není poslední Jedi, ale první z nových.

Grand Admiral Thrawn je skvělý stratég a používá proti Nové Republice, které neřekne jinak než Rebélie, stejné taktiky jako používaly Rebelové. Tzn. že jeho jednotky přiletí, zničí co mohou a zmizí. Grand Admiral Thrawn je velkým nebezpečím pro Novou Republiku, a jen málo chybělo a zničil by ji.
V prvním díle se objeví nová rasa Noghri, což jsou mimozemšťané používáni jako nájemní zabijáci, kteří jsou zavázáni Impériu a hlavně Vaderovi. Proto je Thrawn používá, aby chytili Leiu..

Poslední komentáře
16.04.2014 20:05:07: Dobrý den prodávám knihu Star Wars Dědic impéria / Heir to the Empire Nakladatel: OLYMPIA / PRAHA Ro...
 
Powered by webgarden. Created by Skája Skywalker. Shoultboard by Blueboard. Counter by Toplist Copyright. Jediland.cz