STAR WARS

Rasy

Wookie

Wookijové jsou vysocí a kůží pokrytí humanoidi pokrytí kůží.
 Jsou inteligentní a žijí déle než většina ostatních ras. Jejich nezřetelné psí obličeje zdobí propichující modré oči. Když se Wookijové zasmějí a odkryjí své zuby, tak se někteří obracejí a chtějí utéct.
Pocházejí z Kashyyyku, který je pokrytý džunglí, a který je známý pro své obrovské stromu. V korunách těchto stromů mají Wookijové své obydlí a dolů pod stromy se vypravují jen neradi, protože v džungli na ně číhá nebezpečí.
Wookijská města jsou technologicky pozoruhodné a jejich vlastnosti jsou všeobecně známé. Jsou odborníci na boj se všemi zbraněmi a ovládají je se smrtící účinností. Navíc dokáží téměř vše opravit. Jejich nejoblíbenější zbraň je věc podobná kuši, která však střílí vysoce výbušné projektily.
Wookijové jsou jedněmi z nejsilnějších tvorů v galaxii. Je známo, že když se naštvou, tak doslova trhají končetiny. Naštěstí jejich hněv nikdy netrvá moc dlouho. Ačkoliv jsou Wookijové extrémně silní, nedokázali zahnat prapor Stormtrooperů a z mnoha Wookijů se stali otroci.
Na druhou stranu jsou Wookijové velice družní a tvoří životní pouta s ostatními (dokonce i s ne-Wookiji). Wookijové jsou velmi hrdý národ, pro který je čest vším.
Žádné komentáře
 
Powered by webgarden. Created by Skája Skywalker. Shoultboard by Blueboard. Counter by Toplist Copyright. Jediland.cz