STAR WARS

Stará republika

Acclamator

Acclamator, předchůdce hvězdného destruktoru svými parametry dokáže udivit. Když vezmete v potaz, že má na délku "pouze" 752metrů a při tom dokáže hravě pojmout až 18000 , 320 spídrmotorek, 80 Gunshipů, 36 SPHA-T a 48 AT-TE a při tom dokáže takto naložen vynaložit rychlat 3500 G-vzbudí to ve vás údiv.
Acclamator není přímo uzpůsoben v boji ve vesmíru, přesto se ale dokáže bránit 24 laserovými děly na stíhačky a torpédomety proti větším lodím. Nejlépe je ale tato loď uzpůsobena na ostřelování planet a rozbombardování planetárních štítů. To způsobuje, že nejsou zrovna přesné a chcíli to trvá, než zaměří. v klonových válkách byly z tohoto důvodu chráněny stíhačkami a doprovodnými plavidly, která se dokážou lépe bránit proti stíhačkám a proti středně velkým lodím. Acclamator má hypermotor třídy 0,6 a podsvětelnou rychlost nemá nijak oslnivou...Impérium si Acclamator předělalo na větší, silnější, drtivější a lépe se bránicí hvězdný destruktor.
The image “http://eaw.heavengames.com/cpix/units/acclamator-class_cruiser.jpg” cannot be displayed, because it contains errors.
The image “http://www.sw-eaw.de/galerie/misc/imp_acclamator.jpg” cannot be displayed, because it contains errors.
http://starwars.wikia.com/images/thumb/c/ca/AcclamatorII.JPG/300px-AcclamatorII.JPG


acclamator.jpg (28250 bytes)
The image “http://www.dutch-starwars.com/database/ruimteschepen/pics/acclamator_1.jpg” cannot be displayed, because it contains errors.
http://www.pretorians.net.pl/Acclamator01.jpg
Žádné komentáře
 
Powered by webgarden. Created by Skája Skywalker. Shoultboard by Blueboard. Counter by Toplist Copyright. Jediland.cz